Medya ve İletişim

Okan Yüksel, TUİÇ Basın-Yayın Koordinatörü Oldu

Şubat 7, 2011   ·   0 Comments

Türkiye Uluslararası İlişkiler Çalışmaları (TUİÇ) Türkiye‘nin en önemli öğrenci oluşumlarından bir tanesi. Bu oluşum içerisinde Türkiye‘nin dört bir yanındaki üniversitelerde öğrenim görmekte olan uluslararası ilişkiler öğrencileri yer alıyor. Öğrencilerin yanı sıra TUİÇ‘i değerli kılan bir nokta da oluşum içerisinde yer alan profesyonel uluslararası ilişkiler uzmanları. TUİÇ birçok uluslararası ilişkiler uzmanını, uluslararası ilişkiler öğrencileriyle bir araya getiriyor ve böylelikle mükemmel bir sinerji oluşturuyor. Ayrıca TUİÇ bir yayıncı olarak da büyük önem arz ediyor: TUİÇ’in internette yayınlanmakta olan birçok yayını var.

İşte tüm bu özelliklerinden dolayı önümüzdeki süreçte, TUİÇ‘in kendinden daha fazla söz ettireceğine inanıyorum. Yapılan çalışmalar, yürütülen projelerle TUİÇ bunu fazlasıyla hak ediyor. Bu süreçte ben de TUİÇ Basın-Yayın Koordinatörü olarak elimden gelen desteği vererek TUİÇ‘in yazılı ve görsel medyada daha fazla ses getirmesi için çalışmalar yürüteceğim. Dilerim, bu birliktelik benim ve TUİÇ adına hayırlı, uğurlu olur.

Okan Yuksel (349 Posts)

1988'de Adana'da doğdu. Uludağ Üniversitesi'nde Uluslararası İlişkiler, Anadolu Üniversitesi'nde Medya ve İletişim öğrenimi gördü. 2011'de Olay TV'de dış haber editörü olarak gazeteciliğe başladı. 2014'te Al Jazeera Turk'e katıldı. Blog, makale ve haber dallarında 6 ödülü bulunuyor. Politik Akademi'nin genel koordinatörlüğünü üstleniyor.


By


Readers Comments (0)