Medya ve İletişim » Okan Yüksel » Politik Akademi

Politik Akademi TV Canlı Yayında!

Mart 5, 2011   ·   0 Comments

Politik Akademi projesini oluşturduğumuz ilk günlerde karar  vermiştik: “Politik Akademi Projesi kapsamında yayınlanacak bir dergi, radyo ve televizyon programları hazırlayacak, gerekli alt yapı çalışmaları Politik Akademi koordinatörlerince sürdürülecekti.”

Aradan geçen uzun zaman sonrasında artık Politik Akademi TV için çalışmaya başlamış bulunmaktayız. Politik Akademi TV çok yakında yayına girecek ve dünyanın dört bir tarafından izlenebilecek. Aynı zamanda Canlı yayınlanacak programlarla da karşınızda olacağız.

Politik Akademi için düşündüğümüz radyo yayını içinse gerekli olan tüm alt yapı hazırlanma aşamasında, oluşturulacak bir program çerçevesinde Politik Akademi radyo da 2012 içerisinde yayında olacak.

Politik Akademi, önümüzdeki günlerde kendinden çok daha fazla söz ettirecek!

Okan Yuksel (349 Posts)

1988'de Adana'da doğdu. Uludağ Üniversitesi'nde Uluslararası İlişkiler, Anadolu Üniversitesi'nde Medya ve İletişim öğrenimi gördü. 2011'de Olay TV'de dış haber editörü olarak gazeteciliğe başladı. 2014'te Al Jazeera Turk'e katıldı. Blog, makale ve haber dallarında 6 ödülü bulunuyor. Politik Akademi'nin genel koordinatörlüğünü üstleniyor.


By


Readers Comments (0)