Kafkasya » ULUSLARARASI İKTİSAT

Moskova Uluslararası Havacılık Fuarı Başladı

Ağustos 21, 2011   ·   0 Comments

Dünyanın en büyük uçak üreticileri Moskova Uluslararası Havacılık Fuarı’nda buluştu.  Son teknoloji ürünü uçakların perfomanslarını sergiledikleri fuarı 100 bin kişi ziyaret etti.

 

Son teknolojiyle üretilen yüzlerce uçak ve helikopter Moskova Uluslararası Havacılık Fuarında görücüye çıktı.

 

100 binden fazla ziyaretçinin gezdiği fuarda ikinci dünya savaşından kalma savaş uçakları ile  dünyanın en büyük yolcu uçağı aırbus a380 de birer şov sergiledi.

 

Şov sırası Rus akrobasi takımına geldiğinde nefesler tutuldu… Rus akrobasi takımının pilotları izleyenlere unutamayacakları bir gösteri sundu.

 

Yüksek hızla hareket eden jetler sanki bir bütünün parçaları gibi gökyüzünde hareket etti.

 

Amerika Birleşik Devletleri, Fransa, İtalya ve Letonya akrobasi takımlarının da şovlarını sergilediği Moskova Uluslararası Havacılık Fuarı’na bu yıl 40 farklı ülkeden 800 şirket katıldı.

Okan Yuksel (349 Posts)

1988'de Adana'da doğdu. Uludağ Üniversitesi'nde Uluslararası İlişkiler, Anadolu Üniversitesi'nde Medya ve İletişim öğrenimi gördü. 2011'de Olay TV'de dış haber editörü olarak gazeteciliğe başladı. 2014'te Al Jazeera Turk'e katıldı. Blog, makale ve haber dallarında 6 ödülü bulunuyor. Politik Akademi'nin genel koordinatörlüğünü üstleniyor.


By


Readers Comments (0)