Medya ve İletişim » Okan Yüksel

Blog Ödülleri'nde Desteğinizi Bekliyoruz!..

Kasım 25, 2011   ·   0 Comments

Politik Akademi olarak Turkcell sponsorluğunda düzenlenen 2011 Blog Ödülleri’ne katılıyoruz. NTV Haber-Gündem kategorisinde Türkiye’nin en iyi haber gündem blogu seçilmek için siz okurlarımızın desteğinize ihtiyacımız var.

2007’den bugüne emek verdiğimiz Politik Akademi’nin bu ödülü alması için sitenin sağ alt köşesinde bulunan yarışma kutucuğunda bulunan “Oy ver” butonuna tıklamanız gerekiyor. Karşınıza çıkacak sayfada gerekli bilgileri doldurup bir iki dakikada oy verme işlemini tamamlayabilirsiniz.

Ya da blogodulleri.org adresinde profil oluşturup giriş yaparak da Haber Gündem kategorisi altında bulunan Politik Akademi’ye oy verebilirsiniz.

Politik Akademi olarak, 2007’den bugüne verdiğiniz desteğe güveniyor ve bu yarışmada Türkiye’nin en iyi haber-gündem blogu olacağımıza inanıyoruz.

Oy verme işlemini daha detaylı incelemek için tıklayınız: http://blog.okanyuksel.com/2011/11/blog-odullerinde-oy-kullanmak-icin-yapmaniz-gerekenler

Okan Yüksel

Politik Akademi Genel Koordinatörü, Uluslararası İlişkiler Uzmanı, Gazeteci

Yazarın tüm yazıları için tıklayın. Yazara E-Posta atmak için tıklayın.
Okan Yuksel (349 Posts)

1988'de Adana'da doğdu. Uludağ Üniversitesi'nde Uluslararası İlişkiler, Anadolu Üniversitesi'nde Medya ve İletişim öğrenimi gördü. 2011'de Olay TV'de dış haber editörü olarak gazeteciliğe başladı. 2014'te Al Jazeera Turk'e katıldı. Blog, makale ve haber dallarında 6 ödülü bulunuyor. Politik Akademi'nin genel koordinatörlüğünü üstleniyor.


By


Readers Comments (0)