Makale Analiz » Medya ve İletişim » Okan Yüksel » Politik Akademi

Blog Ödülleri'nde Desteğiniz İçin Teşekkürler

Aralık 12, 2011   ·   0 Comments

Politik Akademi olarak Turkcell sponsorluğunda düzenlenen 2011 Blog Ödülleri’ne katıldığımızı ve  NTV Haber-Gündem kategorisinde Türkiye’nin en iyi blogu seçilmek için okurlarımızın desteğinize ihtiyacımız olduğunu yazmıştım.

Bugün itibariyle halk oylamasının sonuçları açıklandı ve Politik Akademi jüriye gidecek ilk 10 blog arasında yerini aldı. Sizlerin verdiği destekle bir engeli daha aştık ve jüri değerlendirmesine katılmaya hak kazanan az sayıdaki blogtan bir tanesi olduk.

Politik Akademi olarak, 2007′den bugüne verdiğiniz desteğe güveniyor ve bu yarışmada Türkiye’nin en iyi haber-gündem blogu olacağımıza inanıyoruz, demiştik. Güvenimizi boşa çıkartmadığınız için teşekkür ediyor ve bu yarışmada Türkiye’nin en iyi haber-gündem blogu olacağına olan inancımızı koruyoruz.

Önümüzdeki süreçte, Politik Akademi jüri tarafından değerlendirilecek ve umarız hak ettiğini düşündüğümüz birincilik ödülünü alacak. İşte o zaman, kutlamayı hep beraber yapacağız.

Okan Yüksel

Politik Akademi Genel Koordinatörü, Uluslararası İlişkiler Uzmanı, Gazeteci

Yazarın tüm yazıları için tıklayın. Yazara E-Posta atmak için tıklayın.
Okan Yuksel (349 Posts)

1988'de Adana'da doğdu. Uludağ Üniversitesi'nde Uluslararası İlişkiler, Anadolu Üniversitesi'nde Medya ve İletişim öğrenimi gördü. 2011'de Olay TV'de dış haber editörü olarak gazeteciliğe başladı. 2014'te Al Jazeera Turk'e katıldı. Blog, makale ve haber dallarında 6 ödülü bulunuyor. Politik Akademi'nin genel koordinatörlüğünü üstleniyor.


By


Readers Comments (0)