Günün Özeti

First Lady Formunu Nasıl Koruduğunu Gösterdi

Şubat 2, 2012   ·   0 Comments

Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Barack Obama’nın eşi, Michelle Obama formunun sırrını canlı yayında gösterdi. Ülkenin en çok izlenen talk show programına katılan Fırst Lady seyircilerin önünde 25 şınav çekti.

Oldukça keyifli geçen programda konu Lirst Lady’nin formunu nasıl koruduğuna geldi. Bu sırada programın sunucusu Ellen Degeneres, Fırst Lady’ye şınav çekmek için meydan okuyunca olanlar oldu.

Sunucuyla birlikte ceketini çıkartan Michelle Obama, milyonlarca seyircinin izlediği programda 25 şınav çekti.

Fırst Lady’e meydan okuduğuna pişman olan sunucu çabuk pes ederken Michelle obama formuyla sporculara adeta taş çıkarttı.

Geçtiğimiz günlerde başka bir Talk Show programına konuk olan Michelle Obama, yıllardır meyve yemeyen programın suncusuna Beyaz Saray’ın bahçesinden getirdiği elmaları yedirmeyi başarmıştı.

Okan Yuksel (349 Posts)

1988'de Adana'da doğdu. Uludağ Üniversitesi'nde Uluslararası İlişkiler, Anadolu Üniversitesi'nde Medya ve İletişim öğrenimi gördü. 2011'de Olay TV'de dış haber editörü olarak gazeteciliğe başladı. 2014'te Al Jazeera Turk'e katıldı. Blog, makale ve haber dallarında 6 ödülü bulunuyor. Politik Akademi'nin genel koordinatörlüğünü üstleniyor.


By


Readers Comments (0)