Medya ve İletişim » Okan Yüksel » Politik Akademi Forum

Politik Akademi Forum Artık CANLI YAYIN'da

Temmuz 23, 2013   ·   0 Comments

google-hangout-for-work-at-home-or-office

Politik Akademi Forum artık CANLI olarak yayınlanacak. Dahası da var: İnternet bağlantısı ve webcam’i olan bir bilgisayarınız varsa siz de CANLI yayına katılabilecek ve görüşlerinizi bizlerle paylaşma imkanı bulacaksınız.

Bilgi ve iletişim teknolojilerindeki gelişmeler medyayı dönüştürüyor. Bu dönüşüm öylesine hızlı oluyor ki yeni teknolojiler adeta başdöndürücü bir nitelik kazanıyor. Bizler de bu değişime seyirci kalmaktansa bunu projelerimize artı değer olarak döndümeye çalışıyoruz. İşte böyle bir çabanın sonucunda Google Hangouts servisini kullamaya ve Politik Akademi Forum’u bu çerçevede sürdürmeye karar verdik!..

Bugün ilk CANLI yayınımızı gerçekleştirdik ve Politik Akademi Forum’un ilk bölümünde “İdeal Eğitim” konusunu tartıştık. Bizim için bir test niteliğindeki ilk programda oldukça yararlı bir paylaşım ortamı sağlamayı başardık. Bundan böyle her Salı 22.00’da yayınlarımıza devam edeceğiz. Politik Akademi Forum’da gündeme ışık tutacak konuları masaya yatıracağız. Katılmak için her Salı 22.00’da Politik Akademi Facebook ve Twitter hesaplarında paylaşacağımız linke tıklamanız yeterli olacak. Linke tıklayıp Google Plus hesabınızdan yayına katılabileceksiniz.

Önümüzdeki hafta Salı günü 22.00’da Politik Akademi Forum’da görüşmek dileğiyle…

 

Okan Yüksel

Politik Akademi Genel Koordinatörü, Uluslararası İlişkiler Uzmanı

Yazarın tüm yazıları için tıklayın. Yazara E-Posta atmak için tıklayın.

Politik Akademi (130 Posts)

2007'den bu güne "Değiştirmek için anlamak, anlamak için Politik Akademi" sloganıyla "Dünya"nın haber ve analizini veriyoruz...


By


Readers Comments (0)