İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Politik Akademi TV

Politik Akademi TV yayında!

Genel Koordinatörümüz Okan Yüksel‘in yönetmenliğinde, Bilgi ve İletişim Teknolojileri uzmanımız Giray Batıtürk‘ün çalışmaları sonrasında tüm alt yapısı oluşturulan Politik Akademi TV canlı yayınlarla ve yepyeni programlarla sizlerle.

Aşağıda Politik Akademi TV Yayın Akışı başlığı altında Politik Akademi TV‘de yayınlanan güncel programların zamanlarını öğrenebilir, ayrıca Politik Akademi TV Programlar başlığı altında yayınlanan programlar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Politik Akademi Tv Yayın Akışı

 PazartesiSalıÇarşambaPerşembeCumaCumartesiPazar

 13.00

Cüneyt Önder’le Politik Analiz

Politik Akademi Belgesel Kuşağı

Okan Yüksel’le Dünyanın Haberi


Politik Akademi TV Programları:

Politik Analiz:

Politik Akademi Genel Koordinatörü Okan Yüksel’in deneyimli gazteci Cüneyet Önder’le hazırlayıp, sunduğu Politik Analiz’de geride kalan haftada yaşanan gelişmeler masaya yatırılıyor. Türkiye’ye ve dünyaya dair gündem oluşturan olay ve olguların değerlendirildiği Politik Analiz, her Pazartesi Politik Akademi TV’de! Politik Akademi TV, www.politikakademi.org adresinde yedi gün, yirmi dört saat yayında!

Politik Analiz programının tüm bölümlerine ulaşmak için tıklayınız: Politik Analiz Tüm Bölümler

Dünyanın Haberi:

Politik Akademi Genel Koordinatörü Okan Yüksel’in sunumuyla “Dünyanın Haberi” Politik Akademi TV’de yayında! Dünyanın Haberi’nde bir hafta içerisinde dünyada olup biten ne varsa bulacaksınız! Dünyanın haberi haftalık bir haber/yorum programı olarak bilgisayarınız başında dünyayı izlemenize olanak sağlayacak.

Dünyanın Haberi, her Pazar 21.00’da Politik Akademi TV’de! Politik Akademi TV,  www.politikakademi.org adresinde yedi gün, yirmi dört saat yayında!

Dünyanın Haberi programının tüm bölümlerine ulaşmak için tıklayınız: Dünyanın Haberi Tüm Bölümler

 

Not: Politik Akademi TV programlarını siz değerli takipçilerimize de açacağız. Bursa’da ikamet eden ilgili takipçilerimiz, Politik Akademi TV‘de kendi programlarını yayınlayabilecekler. Tek yapmaları gereken, iletisim@politikakademi.org adresine kendilerini ve yayınlamayı düşündükleri programlarını anlatan bir mail atmak.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir