Politik Akademi TV Program: Sinerji
Connect with us

Medya ve İletişim

Politik Akademi TV Program: Sinerji

Yayınlandı

on

Politik Akademi TV yayında! Genel Koordinatörümüz Okan Yüksel‘in Genel Yayın Yönetmenliğinde; Bilgi ve İletişim Teknolojileri uzmanımız Giray Batıtürk‘ün çalışmaları sonrasında tüm alt yapısı oluşturulan Politik Akademi TV canlı yayınlarla sizlerle…

Politik Akademi Sinerji, Her Cumartesi, 21.00:

Politik Akademi Sinerji, politik akademi koordinatörlerinin, zaman zaman konuklar da ağırlayarak yaptıkları bir tartışma programı. Progamın konusu her hafta farklı olsa da akademik bir üslup ve karşılıklı anlayış ortamı her hafta aynı oluyor! Programa canlı olarak bağlanma ve görüş bildirme olanağı tartışmaların daha fazla kişiye ulaşmasına ve oluşacak sinerjinin değerini arttırmamıza olanak sağlıyor. Canlı yayınlanacak programa katılmak için tek yapmanız gereken program sırasında iletisim@politikakademi.org adresine e-posta atmak.

Özellikle Uluslararası İlişkiler öğrencilerinin kaçırmamaları gereken programa canlı olarak bağlanma ve görüş bildirme şansınız da var. Tek yapmanız gereken program sırasında iletisim@politikakademi.org adresine e-posta atmak.

Politik Akademi TV Yayın Akışı: Mart 2011:

18 Mart 2011 Cuma, 21.00: Dünyanın Haberi (Canlı Yayın)

19 Mart 2011 Cumartesi, 21.00: Politik Akademi Sinerji (Canlı Yayın)

25 Mart 2011 Cuma, 21.00: Dünyanın Haberi (Canlı Yayın)

26 Mart 2011 Cumartesi, 21.00: Politik Akademi Sinerji (Canlı Yayın)

Devamını Oku
Reklam
Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2022 Orbis Medya Bilgi ve İletişim Teknolojileri Ltd. Şti. Her hakkı saklıdır. Web sitemizdeki haber, makale ve içeriklerin her hakkı saklıdır. İçeriklerimizin izinsiz kullanımı halinde yasal işlem başlatılacaktır.