Uluslararası Haber Kaynakları: Dünya'dan Haberiniz Olsun!
Connect with us

Medya ve İletişim

Uluslararası Haber Kaynakları: Dünya’dan Haberiniz Olsun!

Yayınlandı

on

Küreselleşme sürecinde klasik tabirle dünyamız “küçük bir köy” halini aldı. Hâl böyle olunca dünya üzerindeki insanlar daha önce hiç olmadığı kadar etkileşim içerisine girdiler. Artık günümüzde bir kelebeğin kanat çırpınışıyla dünyanın diğer bir köşesinde fırtınalar kopabiliyor.

Dünyanın böylesine etkileşim içerisine girdiği çağımızda dünyayı izlemek herkes için oldukça önemli. Dünyayı izlemek içinse medyayı kapsamlı bir şekilde takip etmek gerekiyor.

İnternet, yedi gün, yirmi dört saat dünyadan haberler alabileceğimiz bir mecra. Aşağıda farklı başlıklar altında sınıflandırdığım haber siteleri sizin dünyayı izlemenizde oldukça yararlı olacaktır sanıyorum. İşte benim haber kaynaklarım:

Amerika Birleşik Devletleri

Rusya

Almanya

İngiltere

Japonya

İran

Türkiye

* Liste ilerleyen günlerde geliştirilecektir.

2007'den bu güne "Değiştirmek için anlamak, anlamak için Politik Akademi" sloganıyla "Dünya"nın haber ve analizini veriyoruz...

Devamını Oku
Reklam
Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2022 Orbis Medya Bilgi ve İletişim Teknolojileri Ltd. Şti. Her hakkı saklıdır. Web sitemizdeki haber, makale ve içeriklerin her hakkı saklıdır. İçeriklerimizin izinsiz kullanımı halinde yasal işlem başlatılacaktır.