II. Öğrenci Kulüpleri Arası Diyalog Kongresi
Connect with us

Uncategorized

II. Öğrenci Kulüpleri Arası Diyalog Kongresi

Yayınlandı

on

Uludağ Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüsti İlişkileri Topluluğu‘unun Celal Bayar Üniversitesi Sosyal Sorumluluk Kulübü‘nün proje ortaklığıyla organize ettiği II. Öğrenci Kulüpleri Arası Diyalog Kongresi‘nde tebliğ sunacak isimler belirlenmiş.

Benim de tebliğ özeti yolladığım ve ne mutlu ki kabul edildiğim kongrenin akademik kurulunca belirlenen konular ve isimler şöyle:

KONU: 1980 Sonrası Dönemde Ülkemizde Yaşanan Siyasal Sorunlar ve Günümüze Yansımaları

Tuğrul Sarıkaya (Uludağ Üniversitesi) ve Okan Yüksel (Uludağ Üniversitesi)

KONU: 2008 Ekonomik Krizi ve Türk Ekonomisi Üzerine Etkileri

Nilüfer Özgönül (Celal Bayar Üniversitesi), Yiğit Noyan (Celal Bayar Üniversitesi), Serdar Küçük (Celal Bayar Üniversitesi), Mesut Özdil (Yıldız Teknik Üniversitesi) ve Sezgin Tilki (Yıldız Teknik Üniversitesi)

KONU: 2008 Ekonomik Krizinin Emek Faktörüne Etkileri ve Ülkemizde Güncel Sosyal Politika Sorunları

İsmail Bayram (Uludağ Üniversitesi), Hasan Kılıç (Ankara Üniversitesi), Özgür Altunbulak (Uludağ Üniversitesi), Hakan Karabulut (Ankara Üniversitesi) ve Burcu Mete (Ankara Üniversitesi)

II. Öğrenci Kulüpleri Arası Diyalog Kongresi‘nde buluşmak dileğiyle. 27-28 Şubat 2010 tarihinde ve yine Bursa’da! Detaylı bilgi ise kongrenin resmi blogunda: http://okadkongresi.blogspot.com/

1988'de Adana'da doğdu. Uludağ Üniversitesi'nde Uluslararası İlişkiler, Anadolu Üniversitesi'nde Medya ve İletişim öğrenimi gördü. 2011'de Olay TV'de dış haber editörü olarak gazeteciliğe başladı. 2014'te Al Jazeera Turk'e katıldı. Blog, makale ve haber dallarında 6 ödülü bulunuyor. Politik Akademi'nin genel koordinatörlüğünü üstleniyor.

Devamını Oku
Reklam
1 Yorum

1 Yorum

  1. parapsikoloji

    12/03/2011 at 02:17

    �ok geni� anlaml� bir konu olmu�, eme�inize elinize sa�l�k

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2022 Orbis Medya Bilgi ve İletişim Teknolojileri Ltd. Şti. Her hakkı saklıdır. Web sitemizdeki haber, makale ve içeriklerin her hakkı saklıdır. İçeriklerimizin izinsiz kullanımı halinde yasal işlem başlatılacaktır.