Politik Akademi İnternet Gazeteciliği Atölyesi'nde Katılıyor!
Connect with us

Medya ve İletişim

Politik Akademi İnternet Gazeteciliği Atölyesi’nde Katılıyor!

Yayınlandı

on

Politik Akademi yerel ve ulusal organizasyonlara katılmaya ve destek olmaya devam ediyor. Türkiye’nin önde gelen internet yayıncılığı kuruluşlarından bir tanesi olan İnternet Gazeteciliği ve Blog Derneği (İGBD) tarafından organize edilen İnternet Gazeteciliği Atölyesi’nde de Politik Akademi yer alacak.

İGBD internet altyapısında ve gelişmekte olan mecralarda gerçekleştirilen dijital ve elektronik medya yayınlarını, haber sitelerini, haber çalışanlarını, blogları ve blog yazarlarını kapsamakta. İnternet Gazeteciliği ve Blog Derneği bu alandaki yayıncıları bünyesinde toplayarak, internet haber ve blog yayıncılığını bir uzmanlık dalı haline getirmek, blog yazarlarına mesleki kimlik kazandırmak, konuyla ilgili yasaların yapılmasına ve geliştirilmesine katkıda bulunmak ve bu konularda faaliyet göstermek amacıyla kurulmuş bir sivil toplum örgütü.

İGBD amacına ulaşmak için birçok etkinliğe imza atmış ve halen de etkinliklerini sürdürmekte. Düzenlemekte olan bu ilk çalıştayda profesyonel internet gazetecileri ile blog yazarlarını buluşturmayı amaçlamakta. Politik Akademi de bu ilk çalıştayda Politik Akademi Genel Koordinatörü Okan Yüksel, Genel Yayın Yönetmeni Elif Akın ve Politik Akademi TV Genel Yayın Yönetmeni A. Giray Batıtıürk tarafından temsil edilecek. Bursa Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Nuri Kolaylı ve İGBD Başkanı Levent Özen‘in yanı sıra deneyimli gazeteciler Ahmet Emin Yılmaz ve İhsan Bölük‘ün de katılacağı etkinliğe katılmanızı bekliyoruz.

Devamını Oku
Reklam
Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2022 Orbis Medya Bilgi ve İletişim Teknolojileri Ltd. Şti. Her hakkı saklıdır. Web sitemizdeki haber, makale ve içeriklerin her hakkı saklıdır. İçeriklerimizin izinsiz kullanımı halinde yasal işlem başlatılacaktır.