İngiltere Başbakanı Cameron'a Doktor Fırçası
Connect with us

Avrupa

İngiltere Başbakanı Cameron'a Doktor Fırçası

Yayınlandı

on

İngiltere’de bir hastaneyi ziyaret eden başbakan David Cameron ortopedi bölülümdeki bir hastayla sohbet etmek istedi. Fakat hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaştı: başbakanın yanındaki gazetecilerin hijyen kurallarına dikkat etmemesine sinirlenen bir doktor, başbakanı ve yanındakileri fena şekilde azarladı.

İngiltere başbakanı Davıd Cameron, yardımcısı Nıck Clegg ve gazetecilerle birlikte Londra’daki St. Guy’s hastanesi’ni ziyaret etti. Cameron ve Clegg ortopedi bölümünde yatan bir hastanın yanına oturmak istedi ama beklenmedik bir olay oldu. Cameron ve beraberindeki gazetecileri hastasının başında gören doktor parmağını sallayarak gazetecilere, “Size bu şekilde buraya girebileceğinizi kim söyledi? Gömleklerin kollarını kıvırın ve kravatları çıkarın!” diye bağırdı.

Bu sırada cameron’ın yüzündeki şaşkın ifade kameralara yansıdı. Cameron şaşkınlık içinde gazetecilerin odadan çıkmasını ve kravatlarını çıkararak gelmelerini rica etti.

Akıllara bu olay Türkiye’de olsaydı Başbakan Erdoğan nasıl bir tepki verirdi, sorusunu getirdi?

2007'den bu güne "Değiştirmek için anlamak, anlamak için Politik Akademi" sloganıyla "Dünya"nın haber ve analizini veriyoruz...

Devamını Oku
Reklam
Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2022 Orbis Medya Bilgi ve İletişim Teknolojileri Ltd. Şti. Her hakkı saklıdır. Web sitemizdeki haber, makale ve içeriklerin her hakkı saklıdır. İçeriklerimizin izinsiz kullanımı halinde yasal işlem başlatılacaktır.