Berlin Moda Haftası Yeraltına İndi
Connect with us

Avrupa

Berlin Moda Haftası Yeraltına İndi

Yayınlandı

on

Berlin Moda Haftası çerçevesinde alternatif moda akımlarını tanıtmak için düzenlenen bir defilede en azından tasarımlar kadar defilenin yapıldığı yer de ilginçti. Berlin metrosunda hareket halinde bir vagonun içerisinde düzenlenen defile büyük ilgi gördü.

 

İstasyonlarda hazırlanıp vagonlarda “underground” koleksiyonları sunan modeller ve üzerlerinde taşıdıkları birbirinden ilginç tasarımlar yolcular tarafından oldukça beğenildi.

 

Genç modeller tasarımları sergilerken, 2000 tasarımcı arasından elenerek tasarımlarını gösterme hakkı kazanan tasarımcılar da büyük jüri önüne çıkma heyecanı yaşadı.

 

Yolcular arasında bulunan dünyanın önde gelen model, tasarımcı ve fotoğrafçılarından oluşan juri en iyi tasarımımı seçmek için oldukça zorlandıysa da 15.000 Euroluk ödül genç Macar tasarımcı Boglarka Bodis’in oldu.

 

Büyük ödülün kendisine verildiğini öğrenen genç tasarımcı duygularını “Şu anda dünyanın en mutlu insanıyım. Bunu size anlatamam, kelimeler yetmez…” diyerek ifade etti.

Devamını Oku
Reklam
Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2022 Orbis Medya Bilgi ve İletişim Teknolojileri Ltd. Şti. Her hakkı saklıdır. Web sitemizdeki haber, makale ve içeriklerin her hakkı saklıdır. İçeriklerimizin izinsiz kullanımı halinde yasal işlem başlatılacaktır.