Moskova Uluslararası Havacılık Fuarı Başladı
Connect with us

İktisat

Moskova Uluslararası Havacılık Fuarı Başladı

Yayınlandı

on

Dünyanın en büyük uçak üreticileri Moskova Uluslararası Havacılık Fuarı’nda buluştu.  Son teknoloji ürünü uçakların perfomanslarını sergiledikleri fuarı 100 bin kişi ziyaret etti.

Son teknolojiyle üretilen yüzlerce uçak ve helikopter Moskova Uluslararası Havacılık Fuarında görücüye çıktı.

100 binden fazla ziyaretçinin gezdiği fuarda ikinci dünya savaşından kalma savaş uçakları ile  dünyanın en büyük yolcu uçağı aırbus a380 de birer şov sergiledi.

Şov sırası Rus akrobasi takımına geldiğinde nefesler tutuldu… Rus akrobasi takımının pilotları izleyenlere unutamayacakları bir gösteri sundu.

Yüksek hızla hareket eden jetler sanki bir bütünün parçaları gibi gökyüzünde hareket etti.

Amerika Birleşik Devletleri, Fransa, İtalya ve Letonya akrobasi takımlarının da şovlarını sergilediği Moskova Uluslararası Havacılık Fuarı’na bu yıl 40 farklı ülkeden 800 şirket katıldı.

2007'den bu güne "Değiştirmek için anlamak, anlamak için Politik Akademi" sloganıyla "Dünya"nın haber ve analizini veriyoruz...

Devamını Oku
Reklam
Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2022 Orbis Medya Bilgi ve İletişim Teknolojileri Ltd. Şti. Her hakkı saklıdır. Web sitemizdeki haber, makale ve içeriklerin her hakkı saklıdır. İçeriklerimizin izinsiz kullanımı halinde yasal işlem başlatılacaktır.