Müzik Dünyasında Grammy Gecesi
Connect with us

Günün Özeti

Müzik Dünyasında Grammy Gecesi

Yayınlandı

on

Müzik dünyasının en prestijli ödülleri olarak kabul edilen Grammy’ler sahiplerini buldu. “21” albümüyle, yılın en iyi şarkısı ve albümü dâhil olmak üzere 6 dalda ödül kazanan İngiliz şarkıcı Adele’nin damgasını vurduğu gecede ünlü şarkıcı Whitney Houston da unutulmadı.

Adele ödülü alırken yaptığı konuşmada, “bu albüm, herkesin yaşadığı ve gerçekten normal birşey olan kötü bir ilişkiden ilham alınarak yapıldı ve size nasıl hissettiğimi anlatamama, hayatımın değiştiği bir yılı yaşadım” dedi.

Gecede Chris Brown, Paul Mccartney ve Bruce Springsteen de sahne aldı.

Ödül töreninde haftasonu hayatını kaybederek, müzik dünyasını yasa boğan Whitney Houston da unutulmadı. Törenin sunucusu LL Cool Cey, “ailemizde ölüm var” diyerek, herkesi Whitney Houston için dua etmeye çağırdı. Bu sırada Lady Gaga ve Miranda Lambert’in dua etmek için başlarını öne eğdikleri görüldü.

2007'den bu güne "Değiştirmek için anlamak, anlamak için Politik Akademi" sloganıyla "Dünya"nın haber ve analizini veriyoruz...

Devamını Oku
Reklam
Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2022 Orbis Medya Bilgi ve İletişim Teknolojileri Ltd. Şti. Her hakkı saklıdır. Web sitemizdeki haber, makale ve içeriklerin her hakkı saklıdır. İçeriklerimizin izinsiz kullanımı halinde yasal işlem başlatılacaktır.