Uludağ Öğrenci Kulüpleri Arası Diyalog Kongresi
Connect with us

Uncategorized

Uludağ Öğrenci Kulüpleri Arası Diyalog Kongresi

Yayınlandı

on

Uludağ Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Topluluğu tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen Uludağ Öğrenci Kulüpleri Arası Diyalog Kongresi 3-4 mart 2012 tarihlerinde Bursa’da Prof. Dr. Mete Cengiz Kültür Merkezi‘nde gerçekleştirilecek.

“Üniversite gençliğinin ülkemizin siyasetine, ekonomisine ve sosyal politikalarına olan duyarlılığını arttırmak ve bilgili, donanımlı ve duyarlı bir şekilde üniversiteden mezun olmalarına katkıda bulunmak” amacıyla yapılan kongreye Türkiye‘nin dört bir tarafından üniversite öğrencileri katılacak.

Kongrenin açıklanan programı, geçen senelerde olduğu gibi oldukça yoğun. İki gün planlanan kongre, Prof. Dr. Mete Cengiz Kültür Merkezi’nde yapılacak. Türkiye’nin birçok farklı üniversitesinden kongreye katılacak üniversite öğrencileri Türkiye’nin siyasetini, ekonomisini ve özellikle endüstri ilişkilerini tartışacaklar. Şüphesiz bu kitle arasından Türkiye’ye yön verecek siyasetçiler, yazarlar, ekonomistler ve sosyal politikacılar çıkacak…

“Ekonomi”, “Sosyal Politika” ve “Siyaset” başlıklı üç oturumun yapılacağı kongrede oturum başkanlıklarını Uludağ Üniversitesi İİBF Dekanı, Bölüm Başkanları ve Politik Akademi Genel Koordinatörü Okan Yüksel yapacak.

IV. ULUDAĞ ÖĞRENCİ KULÜPLERİ ARASI DİYALOG KONGRESİ PROGRAMI

 3 Mart :

08.00 Kahvaltı
09.30 Açılış
10.00 “Ekonomi” Oturumu
12.30 Öğle Yemeği
13.30 “Sosyal Politika” Oturumu
16.00 Kokteyl
20.00 Akşam Yemeği
22.00 Sosyal Aktivite

 4 Mart :

09.00 “Siyaset” Oturumu
11.30 Kapanış
13.00 Uludağ’da Serbest Zaman
16.30 Barbekü
19.00 Uğurlama

 

 

Devamını Oku
Reklam
Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2022 Orbis Medya Bilgi ve İletişim Teknolojileri Ltd. Şti. Her hakkı saklıdır. Web sitemizdeki haber, makale ve içeriklerin her hakkı saklıdır. İçeriklerimizin izinsiz kullanımı halinde yasal işlem başlatılacaktır.