Siz De Katılın
Connect with us

Siz De Katılın

Koordinatörlerimiz Arasındaki Yerinizi Alın:

Politik Akademi 2007 yılında bir grup üniversite öğrencisi tarafından tasarlandı ve bugüne kadar yürütüldü. Bu süreçte farklı şehir ve ülkeden projeye destek veren koordinatörlerimiz sayesinde birçok başarıya imza attık. Koordinatörlerimizin sayısı her geçen gün biraz daha arttı ve biz hala daha fazla artmasını istiyoruz!

Koordinatörlerimiz Politik Akdemi’ye dair plan ve projeler geliştirerek, bu plan ve projelerin uygulanmaları için gerekli koordinasyonu sağlıyorlar. Ayrıca dilerlerse, Politik Akademi’de yazıp, Politik Akademi TV’de program yapabiliyorlar.

Eğer bu projeye katacağınız bir şeyler olduğunu düşünüyorsanız, gelin ve siz de koordinatörlerimiz arasındaki yerinizi alın! Koordinatör olmak için iletisim@politikakademi.org e-posta adresine kısa bir biyografinizi, Politik Akademi’ye dair planlarınızı da ekleyerek gönderin. Koordinasyon ekibimiz size en kısa zamanda geri dönüş yapacaktır.

Politik Akademi’de Yazın:

Politik Akademi’nin amaçlarından bir tanesi de üniversite öğrencilerinin ve ilgililerin kendilerini ifade edebilecekleri ortamlar sağlamaktır. Bu amaç çerçevesinde Politik Akademi’de çoğu zaman bizler susup, sözü siz okurlarımıza ve destekçilerimize bırakıyoruz.

Politik Akademi çatısı altında bir köşe sahibi olmak ve takipçilerimize kendi yazılarınızı paylaşmak istiyorsanız yapmanız gereken çok basit: Ölncelikle Politik Akademi Makale Kabul Şartları‘nı okumanız ve bu şartlara uygun çalışmalarınızı iletisim@politikakademi.org e-posta adresine kısa bir biyografinizle birlikte göndermeniz yeterki. Koordinasyon ekibimiz ve editörlerimiz size en kısa zamanda geri dönüş yapacaktır.

Politik Akademi’de Editör Olun:

Politik Akademi, güçlü bir editör kadrosuna ihtiyaç duyuyor. Bu noktada henüz yeterli sayıda ekip arkadaşına sahip değiliz. Siz bu kadrodaki yerinizi alarak açığımızı kapatabilirsiniz. Politik Akademi’de editörler; yazı, makale ve yorum kontrolleri yaparken aynı zamanda siteye özgün haber girişleri de yapıyolar.

Politik Akademi’nin editör kadrosunda yer almak isterseniz; iletisim@politikakademi.org e-posta adresine kısa bir biyografinizi, Politik Akademi’ye dair plan ve düşüncelerinizi de ekleyerek gönderin. Koordinasyon ekibimiz size en kısa zamanda geri dönüş yapacaktır.

Politik Akademi’de Televizyon Programı Yapın:

Politik Akademi TV yayında! Birbirinden farklı konu ve konuklarıyla birçok program hazırlamaktayız, fakat hala yeteri kadar program ve programcımız yok… Hazırlayıp, sunacağınız bir programla Politik Akademi TV’ye değer katabilirsiniz!

Politik Akademi TV’de program yapmak isterseniz; iletisim@politikakademi.org e-posta adresine kısa bir biyografinizi, Politik Akademi TV’de yapacağınız programa dair planlarınızı da ekleyerek gönderin. Koordinasyon ekibimiz size en kısa zamanda geri dönüş yapacaktır.

Politik Akademi TV’de program yapmak isteyen ve Bursa ilinde ikamet eden kişilere ihtiyaç duyulduğu takdirde teknik donanım ve stüdyo sağlanacak; programın montajı Politik Akademi tarafından yapılacaktır.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2022 Orbis Medya Bilgi ve İletişim Teknolojileri Ltd. Şti. Her hakkı saklıdır. Web sitemizdeki haber, makale ve içeriklerin her hakkı saklıdır. İçeriklerimizin izinsiz kullanımı halinde yasal işlem başlatılacaktır.