İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Turkcell Blog Ödülleri’nde 2.lik Ödülü Aldık

Turkcell sponsorluğunda düzenlenen 2011 Blog Ödülleri‘nde Politik Akademi önemli bir başarı kazandı. NTV Haber-Gündem Blogları kategorisinde yarışan Politik Akademi jüri tarafından ikincilikle ödüllendirildi.

Daha önce halk oylamasında büyük bir başarı kazanan Politik Akademi’nin jüri tarafından da ödüllendirilmesi, beni ve tüm ekip arkadaşlarımı mutlu etti.

İstanbul’da  The Point Otel Barbaros’ta düzenlenen ödül töreninde tüm ekip arkadaşlarım adına ödülü büyük bir mutlulukla kabul ettim. Politik Akademi olarak ilk ödülümüzü aldık. Ancak bu son olmayacak. Politik Akademi yenilenecek tasarım ve işleyişiyle 2012′de adından çok daha fazla söz ettirecek.

Değiştirmek için anlamak, anlamak için Politik Akademi” sloganıyla, dünyayı anlamak ve değiştirmek için çok daha fazla çaba harcayacağız. Eminim, çabalarımızın karşılığını da kısa zamanda alacağız.

Bu süreçte bizleri destekleyen tüm okurlarımıza, jüriye ve Blog Ödülleri ekibine teşekkür ediyoruz. Blog Ödülleri 2012′de görüşmek dileğiyle…

Okan Yüksel

Politik Akademi Genel Koordinatörü, Uluslararası İlişkiler Uzmanı, Gazeteci

Yazarın tüm yazıları için tıklayın. Yazara E-Posta atmak için tıklayın.

2 Yorum

  1. MobDizayn MobDizayn 7 Ocak 2012

    MobDizayn blog sitesi olarak sizi tebrik ediyoruz. Turkcell Blog ödeülleri ile sitenizi görmek nasip oldu ve gerçekten çok beğendik. Hak ediyorsunuz tebrikler başarılar. Bizim sitemizin de başarıya ulaşması adına tavsiyeleriniz olur mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir